Kalender Ploegenbeker Kopman Laag
Competitie > Kalender Ploegenbeker 2020
Kalender Ploegenbeker
K. PIETER BREUGEL BC
Lokaal: OC De Wirix
Pieter Breugellaan 103990 Kleine Brogel
Tel.nr.: 011 63 43 05Sluitingsdag: maandag
KOPMAN LAAG
VOORRONDE | RESERVEDAGEN: Donderdag 23-01-2020 en Dinsdag 28-01-2020 | |||||
Datum: | Wed. nr. | Biljart | Thuisploeg: | - | Bezoekers: | Scheidsrechters: |
Din 21-01-2020 19:30 uur | Wed. 01 | B1 | K. MV Neerpelt 1 | - | BC Bloemenhof | Frans Natasja |
Don 30-01-2020 19:30 uur | Wed. 02 | B1 | De Schacht BC | - | BC 't Pelterke 2 | Louis / Paul T Pierre B |
Woe 22-01-2020 18:30 uur | Wed. 03 | B1 | K. Neerpelter BC 2 | - | K. BC Blauwe Kei | Harry Natasja |
Woe 29-01-2020 16:30 uur | Wed. 04 | B1 | Hamont BC | - | K. Peer BC | Gerard Ludo |
1/8 FINALES | RESERVEDAGEN: Donderdag 06-02-2020 en Donderdag 27-02-2020 | |||||
Din 04-02-2020 19:30 uur | Wed. 05 | B1 | K. Neerpelter BC 3 | - | BC Adelberg | Jos PL Lucien |
Woe 05-02-2020 19:30 uur | Wed. 06 | B1 | Ponderosa | - | K. BC Vrij Vermaak | Dominique Daniëlle |
Din 11-02-2020 19:30 uur | Wed. 07 | B1 | K. MV Neerpelt 2 | - | BC 't Pelterke 1 | Harry Ria |
Woe 12-02-2020 19:30 uur | Wed. 08 | B1 | Strijdlust Neeroeteren | - | BC Tijl | Willy Paul T |
Don 13-02-2020 19:30 uur | Wed. 09 | B1 | K. Achel BC | - | BC Erasmus | Gerard Jos PL |
Din 18-02-2020 19:30 uur | Wed. 10 | B1 | BC Aeroport | - | Den Tichel BC | Louis / Paul T Pierrre Bo |
Woe 19-02-2020 19:30 uur | Wed. 11 | B1 | K. MV Neerpelt 1 | - | De Schacht BC | Gerard Ludo |
Don 20-02-2020 19:30 uur | Wed. 12 | B1 | K. Neerpelter BC 2 | - | K. Peer BC | Pierre S Francois |
1/4 FINALES | RESERVEDAGEN: Donderdag 05-03-2020 en Donderdag 12-03-2020 | |||||
Din 03-03-2020 19:30 uur | Wed. 13 | B1 | K. Neerpelter BC 3 | - | Ponderosa | Lucien Natasja |
Woe 04-03-2020 19:30 uur | Wed. 14 | B1 | K. MV Neerpelt 2 | - | Strijdlust Neeroeteren | Jos PL Harry |
Din 10-03-2020 19:30 uur | Wed. 15 | B1 | K. Achel BC | - | Den Tichel BC | Willy VDC Paul T |
Woe 11-03-2020 19:30 uur | Wed. 16 | B1 | K. MV Neerpelt 1 | - | K. Peer BC | Johnny Willy |
1/2 FINALES | RESERVEDAGEN: Donderdag 09-04-2020 | |||||
Din 14-04-2020 19:30 uur | Wed. 17 | B1 | K. Neerpelter BC 3 | - | Strijdlust Neeroeteren | Gerard Ludo |
Woe 15-04-2020 19:30 uur | Wed. 18 | B1 | K. Achel BC | - | K. Peer BC | Chrétien Natasja |
FINALE LAAG | ||||||
Din 21-04-2020 19:30 uur | Wed. 19 | B1 | Winnaar Wed. 17 | - | Winnaar Wed. 18 | Dominique Harry |
FINALE | ||||||
Zat 25-04-2020 19:30 uur | Winnaar Wed. 19 (LAAG) | - | Winnaar Wed. 32 (HOOG) |
Aanvangsuur wedstrijden om 19:30 uur.
GELIEVE GOED OP TE LETTEN WIE DE LAGE EN HOGE KOPMANNEN ZIJN ZODAT DE JUISTE PLOEG OP DE WEDSTRIJD AANWEZIG IS.
Te spelen punten:
KOPMAN LAAG:
- 1ste speler: min. 23 punten
- 2de speler: min. 29 punten
- 3de speler: min. 54 en max. 80 punten
Kopman HOOG:
- 1ste speler: min. 23 punten
- 2de speler: min. 35 punten
- 3de speler: min. 92 punten (kader en vrij is niet opgesplitst)
Tornooiverantwoordelijke:
Smeets Willy
tel.nr.: 0496 26 51 99
Indien je wedstrijden wenst te verplaatsen, gelieve de tornoiiverantwoordelijke te contacteren.