Driebandtornooi Hubert Boermans 2024 - Koninklijke Pieter Breugel BiljartClub

Ga naar de inhoud

Driebandtornooi Hubert Boermans 2024

Competitie > Driebandtornooi K. Pieter Breugel BC
Driebanden-tornooi Hubert Boermans 2024 (K. Pieter Breugel BC)

Tornooileiding:
Sponsor.
Willy:0496 26 51 99


Speler in het groenSpeler gaat door naar volgende ronde.
Speler in het roodSpeler is uitgeschakeld voor volgende ronde.
1ste Ronde.De eerste 2 spelers van elke poule en de 2 beste derde gaan door naar een volgende ronde.
Datum:Poule:Tafel:Nr.:Speler Nr:Naam:PDB:Uitsl.:Scheidsrechters:
Din 14-05-2024
19:30 uur
10111DT 34Huysmans Benny7
Chrétien
2VV 02Nys Jean7
3PB 33Steensels Jacky7
4PE 30Smets Danny7








Din 14-05-2024
19:30 uur
10221DT 29Agten Robby7
Maurice
2AP 19Snoeks Guido7
3DS 10Janssen Gustaaf7
4PE 36Cuypers Antoine7








Woe 15-05-2024
19:30 uur
10311MV 55Kums Wilfried7
Willy
2RA 04Latet Alex7
3VV 15Van Bommel Werner7
4BH 14Van Broekhoven Stefan8








Woe 15-05-2024
19:30 uur
10421BK 03Janssen Adriaan7
Jacky
2BH 08Vingerhoed Ronny7
3CR 29Keyers Waldo7
4AP 08Kelchtermans Rudy7








Don 16-05-2024
19:30 uur
10511MV 09Vos Ivo8
Daniëlle
2AB 13Van Endert Sus7
3OP 14Van Gerven Freddy8
4CR 20Kerfs Ludo9








Don 16-05-2024
19:30 uur
10621VV 01Van De Mierde Johan8
Michel
Harry
2OP 33Smets Luc9
3VR 36Bastiaens Rene11
4CR 32Veestraeten Theo9








Din 21-05-2024
19:30 uur
10711DP 17Brands Pierre10
Frenske
2TV 57Janssen Ludo9
3VV 08Verachtert Karel10
4PB 01Janssen Chrétien10








Din 21-05-2024
19:30 uur
10821MV 48Coenen Gerard10
Daniëlle
2PB 03Luys Frans10
3RA 09Francis Leon10
4TV 59Raymaekers Roger8








Woe 22-05-2024
19:30 uur
10911SL 15Doumen Bert10
Frans
2HB 02Broers Rene11
3AP 13Nouwen Jos13
4DS 04Van Genechten Staf10








Woe 22-05-2024
19:30 uur
11021RA 02Giufra Raymond11
Jos P
2PB 47Nysen Dominique10
3DK 30Reynders Etienne13
4AP 12Nouwen Gerard13








Don 23-05-2024
19:30 uur
11111DS 01Van Roey Tom13
Frenske
2SL 14Doumen Justin10
3AB 04Van Hout Ludo20
4BO 23Goossens Jos13








Don 23-05-2024
19:30 uur
11221DS 03Deckx Guido (FORFAIT)16
Eduard
2VV 07Van De Mierde Kenny20
3BO 48Pijkels Rene16
4RA 11Cuypers Rik11








Vrij 24-05-2024
19:30 uur
113
11CR 01Verheyen Marc13
Daniëlle
2HB 01Ras Jan11
3BO 60Hermans Ludo18
4DI 64Doherty Kevin8








Vrij 24-05-2024
19:30 uur
11421CR 03Verheyen Leo9
Dominique
2OP 40Hörtelmans Stefan7
3DI 02
Latin Mathieu
10
4PB 52Moors Maurice10








Din 28-05-2024
19:30 uur
11511PB 27Smeets Willy11
Frans
2BO 39Janssen Jos11
3VO 30Geerts Mario9
4DK 29Portael Alfons11

















1/8 Finale.De eerste 2 spelers van elke poule gaan door naar de 1/4 finale.
Datum:Poule:Tafel:Nr.:Speler Nr:Naam:PDB:Uitsl.:Scheidsrechters:
Din 04-06-2024
19:30 uur
20111PB 33Steensels Jacky7
Jacky
2DS 10Janssen Stefan7
3MV 55
Kums Wilfried
7
4CR 299
Keyers Waldo
7








Din 04-06-2024
19:30 uur
20221PE 30
Smets Danny
7
Harry
2PE 36
Cuypers Antoine
7
3BH 14
Van Broekhoven Stefan
8
4BK 03
Janssen Adriaan
7








Woe 05-06-2024
19:30 uur
20311MV 09
Vos Ivo
8
Chrétien
2OP 33
Smets Luc
9
3TV 57
Janssen Ludo
9
4RA 09
Francis Leon
10








Woe 05-06-2024
19:30 uur
20421CR 20
Kerfs Ludo
9
Maurice
2VV 01
V.D. Mierde Johan
8
3PB 03
Janssen Chrétien
10
4MV 48
Coenen Gerard
10








Don 06-06-2024
19:30 uur
20511DS 04
Van Genechten Staf
10
Frans
2PB 47
Nysen Dominique
10
3SL 14
Doumen Justin
10
4
2de Poule 115










Don 06-06-2024
19:30 uur
20621HB 02
Broers Rene
11
Jacky
2DK 30
Reynders Etienne
13
3BO 23
Goossens Jos
13
4
1ste Poule 115










Din 11-06-2024
19:30 uur
20711CR 01
Verheyen Marc
13
Willy
2PB 52
Moors Maurice
10
3BO 48
Pijkels Rene
16
4CR 32Veestraeten Theo9








Din 11-06-2024
19:30 uur
20821HB 01
Ras Jan
11
Eduard
2CR 03
Verheyen Leo
9
3VV 04
V.D. Mierde Kenny
20
4
Beste derde









1/4 Finale.De eerste 2 spelers van elke poule gaan door naar de 1/2 finale.
Datum:Poule:Tafel:Nr.:Speler Nr:Naam:PDB:Uitsl.:Scheidsrechters:
Din 18-06-2024
19:30 uur
30111
1ste Poule 201

Frenske
2
2de Poule 203

3
1ste Poule 205


4
2de Poule 207










Woe 19-06-2024
19:30 uur
30211
2de Poule 201


Willy
2
1ste Poule 203


3
2de Poule 205


4
1ste Poule 207










Don 20-06-2024
19:30 uur
30311
1ste Poule 202


Frans
2
2de Poule 204


3
1ste Poule 206


4
2de Poule 208










Din 25-06-2024
19:30 uur
30411
2de Poule 202


Frenske
2
1ste Poule 204


3
2de Poule 206


4
1ste Poule 208










1/2 Finale.De eerste 2 spelers van elke poule gaan door naar de finale.
Datum:Poule:Tafel:Nr.:Speler Nr:Naam:PDB:Uitsl.:Scheidsrechters:
Din 02-07-2024
19:30 uur
40111
1ste Poule 301

Frans
Daniëlle
2
2de Poule 302

3
1ste Poule 304


4
2de Poule 303










Woe 03-07-2024
19:30 uur
40211
1ste Poule 303


Frans
Frenske
2
2de Poule 304


3
2de Poule 301


4
1ste Poule 302










Finale.
FINALE
Datum:Poule:Tafel:Nr.:Speler Nr:Naam:PDB:Uitsl.:Scheidsrechters:
Zat 06-07-2024
19:30 uur
50111
1ste Poule 401

Frans
2
2de Poule 402

3
2de Poule 401


4
1ste Poule 402










Terug naar de inhoud